07

Tercüme hizmetinde “İmo”dan Yararlanma

İnternetin günlük yaşama hızlı girmesi, hizmet sektörünü de etkilemekte, hizmet sunan şirketler yeni gelişmeleri yakından takip etmektedir. Türkçe ve Türkmence alanındaki tercüme hizmetleri ile son zamanlarda adından sıkça söz ettirmekte olan Makul Hyzmat Tercüme Merkezi, son zamanlarda yaygın kullanılmaya başlayan “İmo” uygulamasını hizmetlerinde kullanmaya başlamıştır. Online tercüme hizmetinin verilmesinde önemli araç olması beklenen İmo uygulaması, özellikle, pasaport, evlilik cüzdanı, öğrenci belgesi ve kimliği, vize başvuru evrağı, muvafakatname, vekâletname ve taahhütname gibi belgelerin tercüme merkezine iletilmesinde yaygın kullanılmaya başlamıştır. İmo’dan Makul Hyzmat Merkezine ulaşmak için, telefonuz da İmo uygulamasının olması ve +993 63 78 96 73 numaranın telefona kaydetmeniz yeterlidir.

İhale evraklarında tecrübenin önemi

Son dönemde Türkmenistan’da yeni uluslararası ihale ilanları yayınlanmaya başladı. Aralarında Türk şirketlerinde bulunduğu çok sayıda yabancı ve yerli şirket ihalelere ilgi gösterirken, çok sayıda ihale evraklarının ve teknik tekliflerin tecrübeli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi daha da önem kazanmaktadır. Uzman editörler tarafından kontrol edilen tercümeleriniz Sizin ihalede başarılı olmanıza da katkı sağlayacaktır.

Pasaport, diploma, evlilik cüzdanı tercümesi

Özellikle, Türkiye’de eğitim alan, çalışan, ikamet eden Türkmen vatandaşları, yâda Türkmenistan’da ikamet eden Türk vatandaşları, pasaport, diploma, evlilik cüzdanı ve vize ve çalışma izni için başvuru evraklarınızın tercümesinde Makul Hyzmat Tercüme Merkezine başvurabilirler.

 

Aylık ödeme sistemi

Makul Hyzmat Tercüme Merkezi, kurumsal şirketlerle anlaşma temelinde çalışırken, tercüme hizmeti için ödemelerini her ay sonunda banka hesabına transfer yolu ile yapabilme imkânını sunmaktadır.

Online tercüme hizmeti

Makul Hyzmat Tercüme Merkezi, tercüme işini, ticari belgelerin tercümesi, hukuki belgelerin ve sözleşmelerin tercümesi olarak özetlerken, online tercüme hizmetini de sunmaktadır. İlgili tüm evraklarınızı aşağıda bulunan IMO uygulaması aracılığıyla  veya e-posta adresine göndererek, tercümesini sağlayabilirsiniz.

4 Dilde Tercüme

 Makul Hyzmat Tercüme Merkezi, günümüzde, Türkmence, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet vermektedir. Makul Hyzmat Tercüme Merkezi, her şeyi ve her dilde tercüme hizmetini veren Merkez olmayıp, sadece belirli dillerde ve belirli alanda uzmanlaşmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Uluslararası İşbirliği

Türkiye’de hazırlanarak Türkmenistan’da kullanılacak resmi belgelerin onay işlemlerinde yeni bir uygulamaya geçilmesi, kurduğu işbirliği sistemleri sayesinde her iki ülkede hizmet verebilen tercüme merkezlerinin önemini daha da arttırmıştır. Bu açıdan Aşkabat’ta faaliyette buluna Makul Hyzmat Tercüme Merkezi ile İstanbul’da faaliyette bulunan Atavatan Tercüme Bürosunun verdiği hizmetler önemli hale gelmiştir.

 

 

 

İşte Makul Hyzmat Tercüme Merkezinin İrtibat Bilgileri

Makul Hyzmat Tercüme Merkezi (Aşkabat-Türkmenistan)

 

Aşkabat, Oguzhan-Ankara Caddesi, A Blok, Makul Hyzmat Ofis, 4. Kat, 401

E: Mail Adres : makulhyzmat@gmail.com

Telefon   : +993 63 78 96 73 (Türkmenistan)

Resmi İmo Hesabı : +993 63 78 96 73

Resmi Line ID : @makulhyzmat

Resmi Line Hesabı :  https://line.me/R/ti/p/%40makulhyzmat    

Atavatan Tercüme Bürosu (İstanbul - Türkiye)

 İstanbul’da bulunan kişiler işbirliği yaptığımız Atavatan Tercüme Merkezine başvurabilirler.

 

İstanbul, Güneşli Mah, Kırazlı Cad. Önka İş Merkezi, N 8 D/116, Güneşli-İstanbul

 E: Mail Adres : tercume@atavatan-turkmenistan.com

Telefon : +90 532 401 71 52 (Türkiye)

Telefon : +90 212 550 61 49 (Türkiye)

Resmi Line ID : @atavatan

Resmi Line Hesabı : https://line.me/R/ti/p/%40atavatanjournal

 

İleti bırak

E-mail adresiniz yayınlanmıyacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmişti *